Tvorba webových stránekSEO optimalizace.Dostaneme Vám díkyseonahoru.Tvorba stránek a tvorba wwwseo,validita je Naše ptiorita při tvorbě stránek.děláme levné www stránky pro Vás. SEO optimalizace a tvorba www stránek nás baví!!!

Show up design Show up design Show up design
a rychle Show up design Show up design Show up design # # # # # # # # # Show up design
Show up design
Show up design
rychlost
kvalita

Tvorba webu, zhotovování internetových prezentací ->> ceník


WWW prezentace by měli splňovat několik podmínek, kvůli kterým se potom takové webové stránky stávají atraktivní a úspěšné.

Vzhled a jazykové verze
Víme, že vizuální provedení webových prezentací se ve velkém měřítku podílí na zaujetí návštěvníků, proto při vytváření web prezentací, klademe maximální důraz na osobitý design a vzhled, logické uspořádání a přehlednost ať už se jedná o jednoduché stránky či internetový portál. Pro oslovení zahraničních návštěvníků Vaší prezentace zajistíme překlad Vaší prezentace do jazyků, které si zvolíte.

Použitelnost v souladu se standardy
K příjemnému uživatelskému zážitku je důležitý přehledný a intuitivní způsob prezentace obsahu webových stránek a neposledním důležitým prvkem je kompatibilita webové prezentace. U nás pro dosáhnuí maximální kompatibility web stránek dodržujeme základní standardy vydané organizací W3C. Výhodou je především rychlejší vykreslování stránek, vyšší úroveň optimalizace pro vyhledávače (SEO) a jednodušší správa daného obsahu www.

S předáním www prezentace naše služby nekončí
Zanícenost pro úspěch a skutečnost, že nás naše práce baví, nás vede dále k poskytování souvisejících služeb umocňující www prezentaci klienta. Každá námi vytvořená webová prezentace obsahuje statistiku přístupu, kterou klientovi předáváme dle dohody v určitém časovém horizontu. Mimo správy a údržby webové prezentace nabízíme našim klientům v maximální míře využít potenciál jejich webových stránek. Registrujeme jejich webovou prezentaci do nejznámějších českých vyhledávačů. V případě zájmu poskytneme a připravíme reklamní kampaň na internetu.

Grafický design – logo, firemní komunikace
V rámci tvorby www prezentace jsme schopni Vám navrhnout a vyhotovit základní komunikační prostředky včetně loga Vaší firmy a společnosti za velice nízkých cenových relací.
Logo je velice důležitou součástí prezentace společnosti směrem ke svým zákazníkům, a tak by ve shodě s internetovou prezentací nemělo zůstávat opomenuto. Pěkné, osobité a snadno zapamatovatelné logo může významným způsobem ovlivnit a zlepšit vztah zákazníků k Vaší firmě.
Navrhneme a vyhotovíme pro Vaši společnost několik grafických motivů - log, které bude přizpůsobeno činnosti Vaší firmy. Dále pro Vás rádi navrhneme jednotný firemní styl - vizitky, prospekty, obchodní dokumenty, inzeráty, plakáty, firemní desky, obaly ...
Informujte se u nás!

Ostatní služby
Redesign
Máte vlastní prezentaci a je zastaralá a již se Vám nelíbí grafický design? Špatně se zobrazuje v prohlížeči? Informujte se u nás o levném upgradu Vaší prezentace dle nejmodernějších standardů.
Překlady webové prezentace
Zajistíme pro Vaši stávající prezentaci jazykový překlad a dle dohody s Vám předáme tento text d el. podobě či jsme schopni Vám upravit webovou prezentaci, tak, že text vložíme přímo do Vaší prezentace, nemusíte se o nic starat a získáte tak možnost oslovit potenciální klienty z ostatních zemí.

Optimalizace, SEO
Optimalizace, přesněji zviditelnění www prezentace společnosti na internetu. Jakákoliv webová prezentace potřebuje být viděna a zobrazována ve vyhledávačích při vyhledávání na základě výběru nejvhodnějších vyhledávacích slov nebo formou reklammního zápisu v obecných, oborových a B2B českých i zahraničních portálech...

Registrace domén, Webhosting ->> ceník
Registrace a správa domén - je samozřejmostí, že při realizaci prezentace neopomíjíme zajištění technické správy zdrojů nutných pro bezpečný provoz webových stránek, ať již se jedná o doménu či virtuální prostor pro ukládání prezentačních dat. Zajistíme Vám registraci domény druhé úrovně s nejpříhodnějším a nejvhodnějším názvem v nejběžněji používaných koncovkách .cz, .eu, .sk, com, .info, .net, ale dle Vašeho přání vyhledáme i jiné...
Webhosting – Na základě technických informací, které získáme při realizaci Vaší webové prezentace, Vám nabízíme náš webhosting, který je umístěný na páteřní síti internetu. V případě specifických a abnormálních požadavků, vyhledáme a zajistíme pro Vás optimální webhosting.
Show up design

Vyrobeno firmou SHOW UP Design v roce 2007 Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!