Tvorba webových stránekSEO optimalizace.Dostaneme Vám díkyseonahoru.Tvorba stránek a tvorba wwwseo,validita je Naše ptiorita při tvorbě stránek.děláme levné www stránky pro Vás. SEO optimalizace a tvorba www stránek nás baví!!!

Show up design Show up design Show up design
a rychle Show up design Show up design Show up design # # # # # # # # # Show up design
Show up design
Show up design
rychlost
kvalita

Ceník


Každý projekt tvorby www prezentace je individuální, proto je velice těžké stanovit a sdělit Vám konkrétní ceny za realizaci prezentace, které záleží na náročnosti designu, použité technologii atd. Pro vaši určitou představu cenové náročnosti jsme připravili tři základní velikostní balíčky, kde naleznete alespoň přibližnou cenu za tvorbu azhotovení webové prezentace.
Dále pro vás připravujeme určité webové prezentace, kde přesně uvidíte rozsáhlost prezentace a i výslednou cenu.BASIC Základní webová prezentace
Toto je základní model stránek, který obsahuje základní informace o Vaší firmě, jako např. adresu, kontakty, rozsah služeb a nabízené produkty.
Cena: 4 000 Kč / 300 Kč Rozsah stránek: cca 5
 
+ E-Shop Internetový obchod
Internetový obchod dá Vaší webové prezentaci zcela nový rozměr, zákazníci si budou moci objednat Vaše zboží přímo na webových stránkách. Námi poskytované rozhraní zajišťuje nejenom upozorňování na nové zákazníky a jimi nakoupené produkty, ale také Vám dává možnost spravovat databázi klientů a odesílat jim nabídky na Vámi pořádané akce.
Systém je postaven na robustním modulárním systému, který zajišťuje bezpečnost všech publikovaných dat a snadnou obsluhu. Samozřejmostí je i podrobný návod k použití.
Cena: + 20 000 Kč / 500 Kč  
 
+ Katalog Katalog je rozšířením webové prezentace, které zajišťuje prezentaci všech Vašich produktů a služeb s možností umístit k jednotlivým produktům obrázky, popis a případně i přesné specifikace.
Cena: + 5 000 Kč / 200 Kč  
 
+ G-Book Návštěvní kniha
Návštěvní kniha umožňuje návštěvníkům Vašich stránek zanechání názorů a připomínek na všechny aspekty Vaší prezentace.
Cena: + 1 000 Kč  
 
+ Fórum Fórum je rozšířená návštěvní kniha. Návštěvníkům umožňuje nejen zanechat názor, ale také jim poskytuje prostor pro plnohodnotnou diskusi na rozmanitá témata.
Cena: + 2 000 Kč  
 
+ Anketa S anketou získáte ucelený názor návštěvníků Vašich stránek na konkrétní problém, který Vás zajímá.
Cena: + 100 Kč  
 
+ Počítadlo Počítadlo umožňuje jak Vám tak Vašim zákazníkům rychlý přehled o návštěvnosti na Vašich stránkách.
Cena: + 100 Kč  


* Cena je vždy závislá na požadavcích klienta, pokud si klient přeje jednoduchou prezentaci bez velké grafiky, je cena samozřejmě nižší a naopak. Ceny jsou uváděny včetně DPH.
Show up design

Vyrobeno firmou SHOW UP Design v roce 2007 Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!